Workshop Makro Fotografie: 

"Půjdeme na to zblízka…"

… protože teprve pak uvidíme nový svět 🙂 Makro je překrásná a technicky náročná disciplína.

No to je si sice každá řeknete si a speciálně sportovní fotografové by měli co říci :-D, ale přesto…

Když na to půjdeme ještě blíže a blíže… Tak možná zjistíte, že jste to v tom až po uši a není cesty zpět. Takže - chceš mít fotky jiné než kámoši?  Originální a ohromující? Prostě z jiného světa?  Workshop je primárně zaměřený na makrofotografii a je určen především pro začátečníky a středně pokročilé. 

Nejsem na brouky

No dobrá… Rád pomohu vyfotit i domácího mazlíčka. A naučíte se u toho stejně dobře toho svého malého kámoše také sami? To bude výzva, těším se! 

Mšice a brouci

Tak těch máme na zahradě opravdu k dispozici rok co rok velkou zásobu. Připadá mi, že mají spadeno úplně na všechno a pak na sladkou šťávu lákají houfy dalšího hmyzu. Takže v letních měsících opravdu je co fotit :-). 

Nic neunikne pozornosti těchto predátorů. Ani vy ne a utíkat dokáže rychle každý živočich úměrně tom, jak máte daleko k foťáku. Je to vždy o štěstí. Ale jak víme, tak štěstí přeje připraveným. A připravený budeš i ty!

 

 

 

 

 

 

 

Pavouci to šéfujou dole... 

Nic neunikne pozornosti těchto predátorů. Ani vy ne a utíkat dokáže rychle každý živočich úměrně tom, jak máte daleko k foťáku. Je to vždy o štěstí. Ale jak víme, tak štěstí přeje připraveným. A připravený budeš i ty! 

... v mezipatře pracují ... 

dělníci a dělnice všech druhů a jen čekají na správný okamžik, kdy zapózovat 🙂 nedočkavému fotografovi... 

... a sršní Matka nahoře.

To se takhle přihodilo, že mi někdo začal těžit dříví na stavbu v mém rajonu. A to není žádné Krakonošovo 😉 Před sebou vidíme matku, královnu úlu. Hele dámo, v tom svým hmyzím žebříčku jsi asi dost vysoko, ale já mám s tebou vlastní plány...

... na tebe si počíhám ...

... víme co ti chybí. Cukr. Hodně cukru. Ideálně v tekuté formě. Našla si ho velmi rychle potvůrka. Je čas abych jí dal jméno, budeme spolu trávit spousty času...

hodně cukru ... a jak to bylo dál?

Je to děsná dřina tahle stavba. O tom bych mohl psát romány. Tak šup dovnitř a já ti slibuju záchranu, šetrné zacházení a pravidelný přísun potravy. Jo a jak to bylo dál?

 

Pokračování napíšeš sám. Ten příběh se totiž naučíš napsat a nafotit úplně sám/a. Bude to nebezpečný, bude to super.

Fotoworkshop - "Domácí havěť a další drobotina"