KONTAKT & BIO

Od roku 2001 fotografuji profesionálně, původně jako doplňkovou službu k tvorbě webů. Reklamní grafiku a weby tvořím od roku 2001 dodnes. 

V letech 2004-2007 jsem pobýval v Anglii, kde jsem vlastně přišel k první placené fotografické zakázce. Pro síť hotelů MJB Hotels jsem nafotil tři sety fotografií hotelů v Norwich, Wymondham a Dereham, kolem kterých jsem pak vybudoval weby s jednoduchým rezervačním systémem. 

Ale zpět k fotografii - v knize o těhotenství, dítěti a porodu od nejznámějšího českého porodníka Doc. Antonína Pařízka jsou i fotografie jejichž jsem autorem.  Odkaz.

V roce 2019 jsem si začal doplňovat vzdělání v oboru, který je můj srdcový, a to je fotka. 

Mezi mé zákazníky a firmy pro které jsem od r. 2001 pracoval patří firmy Autolamp, BDK Glass, CS Technologies, CTR s.r.o., Eurotrend Procházka, Fincom International, Interactive Media, Krbová kamna Hendrych, MJB Hotels, MATERNA Communications a.s. , JUDr. Martin Reichl advokátní kancelář, Střechy REOS, Tommy Racing Team, YATE spol s r.o.

V současné době jsem se rozhodl věnovat fotografii více času. Vlastně všechen. Ale grafiku taky ještě udělám, že jste to vy 🙂 Neboli rád vyrobím vizuálně přitažlivý a sexy design vašich nových webových stránek, propagační materiály pro tisk, vizitky, logo. 

V tuto chvíli hledám nové příležitosti, využijte toho! 

Své již získané znalosti a zkušenosti hodlám dále předávat dětem ve Fotografickém kroužku při základní škole Úprkova, který letos (snad už konečně ano) otevíráme.

Fotodílna s.r.o.

Ateliér: Sadovská 452/17, 50002  Hradec Králové

tel: 702 179 373

email: vitsafranek@fotodílna.eu

IČO: 09743111

Bankovní spojení: 2301908302/2010