KONTAKT & BIO

Od roku 2001 fotografuji profesionálně, původně jako doplňkovou službu k tvorbě webů. Reklamní grafiku a weby tvořím od roku 2001 dodnes. 

V letech 2004-2007 jsem pobýval v Anglii, kde jsem vlastně přišel k první placené fotografické zakázce. Pro síť hotelů MJB Hotels jsem nafotil tři sety fotografií hotelů v Norwich, Wymondham a Dereham, kolem kterých jsem pak vybudoval weby s jednoduchým rezervačním systémem. 

Ale zpět k fotografii - v knize o těhotenství, dítěti a porodu od nejznámějšího českého porodníka Doc. Antonína Pařízka jsou i fotografie jejichž jsem autorem.  Odkaz.

V loňském roce jsem si začal doplňovat vzdělání v oboru, který je můj srdcový, a to je fotka. Své již získané znalosti a zkušenosti hodlám dále předávat dětem ve Fotografickém kroužku při základní škole Úprkova, který letos otevíráme.

Mezi mé zákazníky a firmy pro které jsem od r. 2001 pracoval patří firmy Autolamp, BDK Glass, CS Technologies, CTR s.r.o., Eurotrend Procházka, Fincom International, Interactive Media, Krbová kamna Hendrych, MJB Hotels, MATERNA Communications a.s. , JUDr. Martin Reichl advokátní kancelář, Střechy REOS, Tommy Racing Team, YATE spol s r.o.

Pro posledně jmenovanou společnost v tuto chvíli fotografuji nové produkty a výrobky na na weby www.yate.cz , www.yatetargets.cz, www.yatexfoam.cz, u kterých jsem navrhl i design.

V současné době jsem se rozhodl věnovat fotografii více času. Vlastně všechen.

Využijte toho!

Fotodílna s.r.o.

Ateliér: Sadovská 452/17, 50002  Hradec Králové

IČO: 9743111

Bankovní spojení: 5774270349/0800