Univerzita Hradec Králové v době Covidové, fotogalerie

Vždy, když slyším někoho mluvit o tom, jak je tahle doba vhodná k zastavení, rozjímání, četbě, gamesení etc., tak si řeknu, že na tom něco je a jdu makat. Jen jsem neměl čas to sem dát dřív, tak sorry, o tom někdy jindy a blizcí vědí.

Fotografie Black&White, lekce poledního a přesto dobrého světla 

Vylidněná Univerzita Hradec Králové v době epidemie. Místo, které v Hradci žije snad nejvíc (tedy ve dne) je bezesporu UHK. Je to místo setkávání a studia i o víkendech s upraveným parkem, který je v připadě krásného počasí též poset konverzujícími studenty všech národností. Během mého dopoledního pobytu jsem potkal sotva dva zoufalce, posuďte sami, jak se mi podařilo zachytit atmosféru. 

BTW - foto s věží není nijak upravované, můj dvacet let starý objektiv asi dostal na starý kolena záchvat kreativity a díky nové vadě kreslí tímhle podivným způsobem a já mám dilema. Poslat do servisu na opravu? Nechat? 

Fotografie UHK v barvě podzimu Covid Lockdown 2020 

Ale jó, barvu mám rád taky... Jo a myslím, že i Václav Havel po kterém je náměstí uprostřed Univerzity pojmenováno by uvítal jiné podání, než tu proklatou komunistickou šeď 🙂